Reference - řekli, napsali o mně

Na této stránce uvádím vyjádření konkrétních lidí, se kterými jsem pracovala. Jejich hodnocení je někdy více formální, někdy zcela neformální, otevřené. S jejich svolením si je můžete přečíst i vy :-).......

Dobrý den Ivono,

po delší odmlce Vás opět zdravím! Ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za Vaši loňskou „péči“. Myslím, že mi hodně pomohla a zároveň byla i cestou k nové pozici v mé pracovní dráze. Na začátku roku došlo ke změnám v organizační struktuře v rámci celé společnosti a já jsem využila nabídky starat se o celý region Střední a Východní Evropy. Mám nyní na starosti 5 států a jsem v přímém kontaktu s vedením v Helsinkách.

Prezentace se stala skoro mým denním chlebemJ V uplynulých 3 měsících jsem absolvovala školení interních ředitelů, kde jsem setkala s dalšími řídícími pracovníky z Evropy a společně jsme řešili různé zadané úkoly a hádejte, koho vybírali, aby závěry a návrhy řešení prezentoval…mě, aliz „Káju Mráčkovou“, alespoň tak mě od té doby nazývá naše finanční ředitelka, která řekla, že žádná prezentace se nemůže obejít bez mé okružní fronty – tento zlozvyk jsem prostě nedokázala odstranit. Nicméně: Při prezentaci přežijí a budou úspěšní pouze jedinci se zvířecí přirozeností.

Budu ráda, pokud se někdy zase potkáme. Přeji krásné léto.

Zuzka

Zuzana  Martínková, Marketing Director CEE, YIT Stavo s.r.o.

3.6.2011

Moc děkuji Zuzce,  v této spolupráci se jednalo o osobní koučování v oblasti prezentačních dovedností.

"Vážení přátelé, stávající i budoucí klienti Ivony Homolkové !

Zažila jsem seminář zaměřený na práci se stresem a jak si zařídit spokojenější život. Na základě mé zkušenosti vám chci doporučit, aby pokud se chcete dozvědět něco o sobě a poznat sami sebe, pokud chcete porozumět vztahům s vašimi blízkými a přáteli, pokud potřebujete poradit, jak na vaše obchodní partnery a kolegy, a pokud se při tom chcete ještě pobavit a od srdce se zasmát, pak požádejte o seminář Ivonu. Věřte, budete dlouho vzpomínat a čerpat z nabytých poznatků - je tu super !!! Ivo, díky !

Za Factoring České spořitelny, a.s. Radka Jakubová, generální ředitelka"

12.11.2011

Děkuji Radce, které si budu velmi vážit za její přístup k životu a k lidem, které má okolo sebe!

Reference - články

28.06.2012 15:37
  Zdroj: Jiří Sotona (člen redakční rady MF Dnes)       Jinak než v utajení to prý nešlo. Žádné podřízené pod sebou sice nemám, ale rozhodl jsem se, že proniknu na jeden z manažerský kurzů, které jsou dnes v módě, a zjistím, co se tam naše manažerská...

Poznejte se se mnou osobně!

Mám ráda lidi, jsem životní optimista,
ale také už jsem velká holka a vím,
že život začíná tam,
kde končí naše komfortní zóna.

Ozvěte se, zavolejte, napište, domluvíme se!!!

 

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: