Kdo jsem

Jsem trenér, lektor, kouč, facilitátor, moderátor, konzultant, poradce..........., je spousta názvů pro pozici, kterou v praxi vykonávám. Nejlépe snad, že náplní mé práce (i když já to, co dělám, jako "práci" nevnímám) je od každého pojmenování něco. Vždy však to, co vyžaduje situace, co se ukazuje jako funkční, co přináší v daném okamžiku a vztahu výsledky.

Takže ještě jednou:

Kdo jsem?  V čem může být pro vás přínos, stanu-li se vaším partnerem? Co vám mohu nabídnout?

  příběh

mám pedagogicko – psychologické vzdělání. Od roku 1991 pracuji v oboru vzdělávání dospělých. Oblasti, kterým se věnuji, jsou: lektorské vedení vzdělávacích programů zaměřených na rozvoj pracovníků v oblasti managementu, obchodu, osobního rozvoje. Další oblastí je účast a vytváření AC (assesment) a DC(development) center. Rovněž se věnuji osobnímu koučování manažerů a v úzké spolupráci s firmami také poradenství. V poslední době své schopnosti a dovednosti propojuji s uplatněním metody sociomapování týmů.

Kromě těchto aktivit jsem se v uvedených letech aktivně podílela na manažerském vedení a obchodních aktivitách vzdělávací firmy – obchodního zastoupení britské firmy „Intrinsic marketing of Britain and USA“(91 -94), spolupodílela se na rozvoji české vzdělávací firmy GRO (95 - 2003), pracovala na vlastním rozvoji a vzdělání při studiu psychologie(04-06), získala certifikát kvalifikovaného lektora vzdělávání dospělých (10), získala certifikát licencovaného kouče Sociomapování týmů (11).  Z doplňkových aktivit jsem získala certifikaci metody „One brain“(97-98), certifikaci z oboru „Vizážistika – barvová typologie“(01)

            „Pokud myslíte a nic z toho není, pak je to na nic!“ 

                                                                                    (Matka Tereza)

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.

Poznejte se se mnou osobně!

Mám ráda lidi, jsem životní optimista,
ale také už jsem velká holka a vím,
že život začíná tam,
kde končí naše komfortní zóna.

Ozvěte se, zavolejte, napište, domluvíme se!!!

 

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: